Twoja domowa ładowarka
do samochodu elektrycznego

Jesteś szczęśliwym posiadaczem samochodu elektrycznego? A może dopiero myślisz o jego zakupie? Jeśli tak, już teraz zapewnij sobie własną energię elektryczną do ładowania samochodu. Przy rosnących nieustannie cenach prądu, ładowanie go energią z sieci jest mało opłacalne. Jedynym rozwiązaniem jest własna instalacja fotowoltaiczna, która zapewni Ci darmowy prąd. Dzięki ładowarkom wallbox będziesz mógł ładować nim samochód.

WYGODA

Ładowarka nie zajmuje wiele miejsca w garażu. Instaluje się ją do ściany, w miejscu pozwalającym na sprawne podłączenie przewodu ładowarki do auta.

KOMPATYBILNOŚĆ

Wallboxy występują w wielu modelach, dedykowanych do różnych marek i modeli samochodów, oferując też różną moc ładowania. Pomożemy ci wybrać najlepsze urządzenie.

BEZPIECZEŃSTWO

Zapewniamy wyłącznie atestowane ładowarki wallbox znanych producentów, dające gwarancję bezpiecznego i bezawaryjnego użytkowania przez wiele następnych lat.

NIEZALEŻNOŚĆ

Ładowarka wallbox pozwala Ci ładować swój samochód w domu, korzystając z prądu który wyprodukujesz. Dzięki niej nie tylko oszczędzasz, ale również stajesz się niezależny.

Warning: Undefined array key "bg_img" in /usr/home/solidsun/domains/solidsun.pl/public_html/wp-content/plugins/r-energy-elementor-addons/widgets/r-energy-product-info-parallax-section.php on line 92 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/solidsun/domains/solidsun.pl/public_html/wp-content/plugins/r-energy-elementor-addons/widgets/r-energy-product-info-parallax-section.php on line 92 Warning: Undefined array key "bg_img" in /usr/home/solidsun/domains/solidsun.pl/public_html/wp-content/plugins/r-energy-elementor-addons/widgets/r-energy-product-info-parallax-section.php on line 93 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/solidsun/domains/solidsun.pl/public_html/wp-content/plugins/r-energy-elementor-addons/widgets/r-energy-product-info-parallax-section.php on line 93

Jaką ładowarkę wallbox wybrać ?

Mnogość rozwiązań i konfiguracji w świecie ładowarek wallbox nie ułatwia decyzji o wyborze tej jednej, najlepszej. Na szczęście nie musisz się na tym znać, aby móc szybko i bezpiecznie ładować swoje auto elektryczne. Nasi specjaliści przygotują indywidualne rozwiązanie najlepiej dopasowane do Twoich obecnych i przyszłych potrzeb, tak aby po kilku latach, kiedy np. zmienisz samochód na inny, nie trzeba było wymieniać ładowarki na nową.
Wallbox
Niewielkich rozmiarów ładowarki samochodowe przystosowane do montażu na ścianie – np. garażu
Stacje ładowania
Wolno stojące stacje ładowania samochodów osobowych przeznaczone są do umieszczenia na otwartych przestrzeniach
Ładowarka dwukierunkowa
Ładowarki dwukierunkowe pozwalają nie tylko ładować samochody elektryczne, ale również oddawać prąd z akumulatora samochodowego do sieci