Nędza

Realizacja instalacji fotowoltaicznej

Informacje o realizacji

Panele: 13 sztuk – Moduł fotowoltaiczny Full Black Trina o mocy 390W.
Inwerter:
3F FoxESS T5. 0.
Konstrukcja:
Oparta o śruby dwugwintowe.

Film z realizacji

Zobacz więcej realizacji

Widuchowa

Bestwinka

Żory

Fotowoltaika i jej zalety

ZASILANIE SPRZĘTU AGD i RTV

Codziennie korzystamy z kilku do kilkunastu różnych odbiorników zasilanych energią elektryczną. Komputer, telewizor, ładowarka do smartfona, sprzęty AGD, ogrzewanie budynku. Każda z tych rzeczy może czerpać prąd wprost z paneli montowanych na dachu lub w ogrodzie.

ŁADOWANIE SAMOCHODU

Instalacja fotowoltaiczna to jednorazowy wydatek, który będzie procentować przez wiele kolejnych lat. Efektywność paneli fotowoltaicznych szacuje się na ćwierć wieku! Przez ten czas nie wymagają one żadnej obsługi. Będą Ci służyć nieprzerwanie, zamieniając promienie słońca w prąd, który wykorzystasz do wszystkich potrzebnych celów.

OGRZEWANIE BUDYNKU

Panele fotowoltaiczne przyczyniają się do ochrony środowiska. W Polsce w dalszym ciągu prąd jest produkowany w elektrowniach zasilanych paliwami stałymi. Możesz mieć swój udział w ochronie środowiska, decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej w swoim domu lub firmie. Zapewnia ona niezależność w zaopatrzeniu w energię elektryczną.

NIEOGRANICZONE ZASTOSOWANIA

Instalacje fotowoltaiczne mogą być stosowane do nieskończenie wielu innych zastosowań. Mogą dostarczać prąd potrzebny do zasilania oświetlenia, pomp hydroforowych, napędu bramy automatycznej, systemu kamer video, a jeśli są nadwyżki prądu, to przyjmie je zakład energetyczny.