.Witamy w SOLIDSUN

Nasze początki

Jesteśmy firmą z siedzibą w Jastrzębiu Zdroju, która już od wielu lat działa w branży fotowoltaicznej. Pierwsze kroki stawialiśmy w niej już wtedy, kiedy fotowoltaika nie była powszechnie znana, a panele fotowoltaiczne na dachach domów budziły uzasadnione zdumienie i zainteresowanie. Wraz z rosnącą popularnością technologii fotowoltaicznych zwiększaliśmy także zakres świadczonych usług, odpowiadając tym samym na potrzeby naszych klientów. Dziś, dzięki swojemu zaangażowaniu i zdeterminowaniu w wykonywaną pracę, jesteśmy jednym z liderów w branży PV na Śląsku.

. Nasza misja

Dostarczanie sprawdzonych i niezawodnych rozwiązań z zakresu instalacji fotowoltaicznych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nadążanie za zmieniającymi się technologiami i implementowanie nowości po ich samodzielnym przetestowaniu. Wierzymy w to że nasza praca pomaga osiągnąć klientom równowagę energetyczną, przyczyniając się do namacalnych oszczędności, niezależności i co równie ważne, ochrony środowiska.
Michał Murawski
Prezes Zarządu SolidSUN SP.z o.o.

O nas

Dlaczego warto
zaufać Solid Sun

Od kilku lat zajmujemy się montażem instalacji fotowoltaicznych na terenie województwa śląskiego i całej Polski. Posiadamy własne ekipy, złożone z doświadczonych, odpowiednio przeszkolonych i wykwalifikowanych monterów. Zaufało nam już ponad 500 klientów.

Więcej informacji
160Miejscowości
500Klientów
10Lat doświadczenia

nasza załoga

Kim Jesteśmy?

Nasz zespół jest tworzony przez doświadczonych specjalistów.
Nieustannie inwestując w nowe umiejętności naszego zespołu, wyznaczamy coraz to wyższe standardy obsługi klienta i świadczonych usług. Jakość realizacji jest naszym największym atutem, który sprawia że zaufało nam tak wielu klientów.

Handlowcy

Odpowiedzialni za przygotowanie najkorzystniejszych dla klienta oferta

Projektanci

Zajmują się tworzeniem schematów i projektów instalacji oraz carportów

Montażyści

Wykwalifikowani technicy, którzy odpowiadają za fizyczną realizację projektu

Opinie

Co mówią o nas klienci?

Profesjonalne podejście, świetna ekipa monterska! Polecam jak najbardziej! Jestem w 100% zadowolona!

Magdalena

Profesjonalne i ludzkie podejście do klienta, fachowe doradztwo i przystępna cena instalacji - polecam współpracę z Solid Sun

Wioletta Gruszka

Fachwa obsługa, szybki montaż i profesjonalne podejście do klienta. Polecam!!!

Mariola B